Kuchnie na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Projektując kuchnie zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność tego pomieszczenia. Korzystamy z niego codziennie i spędzamy w nim dużo czasu. Ponadto każdy użytkownik ma inny system pracy, więc dostosowanie mebli pod indywidualne potrzeby to konieczność.

Kuchnie na wymiar to meble tworzone od podstaw. Możesz dobrać swój ulubiony kolor, zrobić taką ilość szafek, jaka Ci jest potrzebna, zaprojektować tyle blatów roboczych by wszystkim domownikom korzystało się z kuchni wygodnie.

Kuchnie na wymiar
Kuchnie na wymiar

Mała kuchnia

Aranżacje z katalogów wyglądają zachwycająco, ale niekoniecznie sprawdzą się w naszych ciasnych mieszkaniach w blokach, gdzie projektanci jeszcze paręnaście lat temu nie przeznaczali zbyt dużej ilości miejsca na kuchnię. I jak tu pomieścić wszystko w małej kuchni tak, by jeszcze dało się w niej normalnie poruszać?

Kuchnia na zamówienie zdaje się być najlepszym rozwiązaniem. Nie ogranicza Cię nic, prócz Twojej wyobraźni. Tu  przydałaby się jeszcze jedna mała szafeczka? Nie ma sprawy. A piekarnik można by było modnie zabudować u góry? Oczywiście!

Sprzęty pod zabudowę

Modne ostatnimi czasy stają się również sprzęty AGD pod zabudowę. Wszystko schludnie schowane i zakryte, utrzymane w jednolitym stylu. No bo w końcu jak się ma zmywarka w kuchni stylizowanej na rustykalną albo retro? A przecież trudno sobie wyobrazić dzisiejszą kuchnię bez zmywarki. Zabudowując sprzęty tworzymy spójny klimat stylizowanej kuchni, którego nie dałoby się osiągnąć z nowoczesnymi sprzętami na wierzchu. I o ile niektóre AGD można kupić stylizowane jak np. stylizowany piekarnik bądź lodówkę, to już ze zmywarką właśnie nie będzie to takie proste. 

Kuchnie na wymiar
Kuchnie na wymiar

Indywidualny projekt

Każda kuchnia jest inna, tak jak i każdy jej użytkownik.

Przewagą projektowania jest też to, że meble mogą być niepowtarzalne i nietuzinkowe. Mogą podkreślać Twój charakter i być kontynuacją stylu, w którym utrzymana jest reszta mieszkania.

Kuchnia na wymiar to nie tylko kolor i kształt. To również indywidualne pomysły na przechowywanie i gotowanie.