Dlaczego warto robić meble na wymiar

Na miarę Twoich potrzeb

Coraz częściej spotkać się można z tym, że gotowe meble ze sklepów nie spełniają naszych oczekiwań. A to przydałaby się dodatkowa półka, której producent nie przewidział, a to znów szafa mogłaby być odrobinę wyższa.

Niestety nasze mieszkania nie są z gumy, dlatego każdy zaoszczędzony centymetr powierzchni do przechowywania jest na wagę złota. Z meblami na wymiar możemy zaprojektować szafę sięgającą do sufitu, zyskując dodatkowe miejsce na szpargały.

Dlaczego warto robić meble na wymiar
Dlaczego warto robić meble na wymiar

Pod skosem

Jeśli w swoim wymarzonym domu czy mieszkaniu masz dużo skosów, tym cenniejsza wydaje się być każda dostępna przestrzeń, gdzie można rzeczy przechowywać.

Dlatego masz zostawiać puste przestrzenie tam, gdzie z powodzeniem zmieściłaby się jeszcze jedna półeczka? Nie idź na kompromis, tylko zainwestuj w szafy i meble robione pod Ciebie.

Półek nigdy dość

Każdy kolekcjoner powie Ci to samo – nigdy dość. Zawsze znajdzie się okaz, którego nie masz w swojej kolekcji, a który warto by mieć. Warto by go też odpowiednio wyeksponować.

Dlatego uważamy, że półek jest nigdy dość. Zawsze musi być miejsce na kolejne trofeum lub następną książkę.

Dlaczego warto robić meble na wymiar
Dlaczego warto robić meble na wymiar

Prywatna garderoba

Świetnym pomysłem jest tworzenie prywatnej garderoby. Masz nietypową wnękę, a może chcesz wydzielić na ten cel kawałek sypialni?

Jest to fajne i praktyczne pomieszczenie, a w dodatku jeśli jest zaprojektowane specjalnie dla Ciebie, będzie spełniało wszystkie Twoje oczekiwania.