Skip to content

Meble na wymiar 

doskonale sprawdzają się w niestandardowych pomieszczeniach, są robione na indywidualne zamówienie i tworzą niepowtarzalny klimat Twojego wnętrza.

Zamów meble na wymiar!

Wyróżnij się i mieszkaj tak, jak chcesz!

Kuchnie na wymiar

Twoja wymarzona kuchnia dokładnie taka, o jakiej marzysz

Meble kuchenne na wymiar to sposób na kuchnię jak z obrazka. Profesjonalnie i z montażem zrobimy Twoją kuchnię według Twoich wytycznych. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Wszystkie meble są wykonane solidnie, możesz mieć wpływ na każdy detal swojej wymarzonej kuchni. Taki komfort dają tylko indywidualne projekty.

Meble na wymiar
Meble na wymiar

Łazienki na wymiar

Meble do łazienek muszą być solidne, wodoodporne i wytrzymałe.

Wykonujemy meble do łazienek według najwyższych standardów, uwzględniając indywidualne potrzeby i projekty klienta. Wykonamy elegancką zabudowę pralki czy podwieszane meble łazienkowe jak również meble pod umywalkę czy regały na kosmetyki i tekstylia łazienkowe.

Szafy na wymiar

Szafa pod wymiar to doskonałe rozwiązanie w pomieszczeniach niestandardowych, w pokojach na poddaszu, gdzie skosy uniemożliwiają wstawienie zwykłych mebli.

Szafa o jakiej marzy każda kobieta to ta, która pomieści wszystkie ubrania,  buty, szpargały i skarby. Szafa, która jest nie tylko meblem, ale i garderobą z lustrem. To spełnienie marzeń każdej kobiety. Tak samo jak nie ma dwóch takich samych ludzi, tak nie ma też dwóch takich samych szaf. To ty decydujesz o rozmieszczeniu półek, drążków i szuflad. 

Meble na wymiar
Meble na wymiar

Łóżka na wymiar

Przestań śnić o idealnym wypoczynku. My spełnimy Twoje marzenie i wykonamy dla Ciebie łóżko, w którym wreszcie się wyśpisz.

Łóżko to najważniejszy element sypialni. Spędzamy w nim 3/4 swojego życia, dlatego tak ważne jest, by spełniało wszystkie nasze oczekiwania. Cokolwiek zaprojektujesz, my to zrobimy. Możesz spać spokojnie.

Meble na wymiar

Biurka na wymiar

Miejsce do pracy powinno być zaprojektowane pod użytkownika, by spełniało jego oczekiwania. 

Nieważne czy jesteś uczniem czy projektantem – każdy zasługuje na miejsce do pracy odpowiadające jego potrzebom. Czy chcesz mieć ruchomy blat i biurko na miarę kreślarza, czy może potrzebujesz ogromu szuflad do przechowywania, wszystko to wykonamy.

Meble niestandardowe

Potrzebujesz miejsca do przechowywania albo ciekawej biblioteczki? A może w Twoim domu jest dużo skosów i nie możesz nigdzie znaleźć mebli, które by pasowały?

Meble robione na wymiar to idealne połączenie funkcjonalności i wykorzystania przestrzeni. Jeśli masz nietypowe zlecenie, my je wykonamy. Schowki, szafki, wymyślne półki czy meblościanki – wszystko to możemy dla Ciebie wykonać.

Jesteśmy po to, aby pomagać Ci spełniać marzenia o ciekawym, eleganckim i niepowtarzalnym wnętrzu.

Meble na wymiar

Skontaktuj

się z nami!

Podejmiemy się zrobienia każdego mebla

Meble na wymiar